Nejlepší CPU do AM2 desky K9N6SGM-V / K9N6PGM-FI / K9N6PGM-F

Zdravím, chci udělat upgrade PC a chtěl bych se zeptat jaký je nejrychlejší procesor do této desky (AM2) https://cz.msi.com/Motherboard/K9N6SGMV__K9N... //"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

a můžeš nám prozradit proč se rovnou nepodíváš na těch stránkách do podpory procesorů pro tu desku????

V procesorech se nevyznám, tak se asi ptám tu co je nejrychlejší. Příště si rozmysli co napíšeš

já se rozmyslel až až, modely tam jsou vypsané, zjistit který z nich je nejrychlejší zabere stejně času jako najít tu stránku s deskou na netu. To že jsi líný tomu věnovat chvilku času jako většina zdejších tazatelů ... k tomu ta má reakce.

Tady nejde jenom o rychlost, ale i o kvalitu, tak se ptám a už ti to píšu naposledy. Určitě tu je někdo kdo se v tom vyzná a já ne..

jaja, na všech je Made in Malaysia, takže kvalita stejná :D

3 kliky na netu.Fajn:https://cs.wikipedia.org/wiki/Athlon_64_X2 Nejlepší je tedy asi X2 brisbane 5600+ nebo 6000+ To je i tak procesor z roku 2007!!!! Fakt nevím co s tím chcete dělat.

Když už jste našel stránku výrobce, co se tam podívat na podporované procesory?Jinak upgrade je blbost, pokud chcete s tím PC něco dělat, tak ho nechte odejít na odpočinek. I to nejlepší co tam půjde bude neskutečná srač*a na dnešní dobu.

Nemám v plánu hrát nějaké velmi náročné hry, takže myslím si že to bude stačit. Jinak mám - 4Gb Ram - Nvidia GeForce GT 730 Ultra Durable - AMD Athlon X2 3600+ 1.9 GhZA chtěl bych ho vyměnit za výkonnější.

Co jsou nenáročné hry? Je to prostě 10 a více let starý kousek. Dávno za svou morální i plánovanou výrobní životností. To nemá cenu něco s tím dělat.

Ta grafika je neskutečně slabá grafika.

Spusť MBAM, eset online scanner a Defender a CPU pôjde na max a to je len scan (aj keď takúto konštaláciu nemáš každý deň). Proste ten CPU je slabý, doska stará a môže na nej niečo odísť každú cvhilku

Jo, je ale otázka, zda to do té desky cpát. TDP 89W, zatímco současný CPU má 65W. Deska je stará jako Metuzalém a ani v době koupě to nebylo terno. Možná tedy raději 5600+. Jak ale píši nahoře, nemá to stejně cenu. Ale kdo chce kam...

Do této 10 let staré desky nic. I ten nejrychlejší procesor by ti byl dnes na nic. Pokud chceš nutně upgrade, musel bys vyměnit všechno, možná kromě HDD, jestli má SATA.

Kašli na to, nemá to smysl:https://goo.gl/Uc6uQOhttps://www.czc.cz/intel-pentium-g4560/20410... G4560 je jeden z nejlevnějších nových CPU a jak vidíš, má v porovnání s tím 6000+ nesrovnatelně vyšší výkon. Takže do toho jen nasypeš peníze, ale bez reálného výsledku.

Od AMD 5200+ CPU boxíkem chaldičem nevychladíš (CPU v zátěži musí být pod 60C)Athlon 6000+ má 125W - to je moc - aby to nebyla smrt desky (je už stará)Hledej tohle za lepší cenu, ečkovej CPU = jde dobře nataktovat, moc netopíhttp://aukro.cz/procesor-amd-athlon-x2-48...

výměna CPU má smysl, nebude škubat youtube, malinko to popohnat

To nemyslíš vážně. Proč by si měl vypláznout pětikilo (s poštovným ještě více), když se ty CPU liší jen frekvencí a nic moc to reálně nepřinese? Vyhozené peníze.X2 5000-6000 (tedy lepší než toto) sežene bez problémů do dvou stovek. Ale ani ty mu z toho PC hodné roku 2017 neudělají.

napsal sem "Hledej tohle za lepší cenu"Taky jsem myslel do 200,-KčChápu, chce to jinej počítač Na AMD socket AM2 2,7MHz jede muj tatík(necháme dožít), na email, yotube to stačíale X2 3600+ 1.9 GHz je málo, to bída

to je jedno s prvních dvoujáder, samozřejmě to nejpomalejší