Procesor

Ahoj ktery z techto prosesoru je nejlepsi pro GPU: ASUS GTX950-2G, 2GB GDDR5Procesory: Intel Core i3-6100 AMD Vishera FX-8300 AMD A10-7870K

Odpovědi na otázku

?? ty máš grafárnu a podle toho stavíš počítač.

Ne ja jen ktery procesor je nejlepsi aby tu grafiku nezpomaloval

Záleží na hre. Ak využije 8 jadier, je to jedno, ak len jedno (WoT), tak i3, ak 4, A10 je mierne lacnejšia ako i3, ale tým jej výhody končia.

Do FX by som nešiel, má 4 roky, topí dosť a nižší výkon na jadro. A10-7870 nie je zlý, ale je dobrý ako APU. Ak by Ti nestačil, vyššie sa ísť nedá. Takže ostáva i3 Skylake. Výkon na jadro dobrý, cena sa dá zvládnuť, TDP malé, ak by nestačil, môžeš ísť do i5