Procesor-Sockety

Dobrý den,lze dát procesor AM2+ do slotu pro AM2?

Odpovědi na otázku

pasovat tam pinově bude, otázka jestli ho deska pozná - tedy najdi si označení desky - zajdi na stránky výrobce té desky, tu desku si tam vyhledej a budou u ní přesné informace které jednotlivé CPU deska podporuje

Ne. Pouze AM2 procesor do AM2+. To same u AM3/AM3+.

Kdepak. Nové AMD CPU vždy bylo možné strčit do starších socketů. Zda to jde, záleží jen na výrobci desky. Někdy dokonce fungují i oficiálně nepodporované.Do hromady AM2 desek, jdou nejenom AM2+ CPU, ale i AM3. Namátkou tato:http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-sup...