Procesor na hraní her.

Hoj, objednal jsem si GTX1070, ale asi 4 měsíce mi to bude brzdit FX-6350, potom plánuju koupit buďto i5 6600k, nebo AMD ZEN 8jádro, do čeho myslíte, má větší cenu jít?

Odpovědi na otázku

Protoze o ZENu zatim neni moc informaci, natoz nezavisle testy, tak bych se zeptal nejakeho jasnovidce.

Nejsi jasnovidec třeba ty? Že bys pomohl?

A nejsou dva nicky v jednom vlákně málo? Dotaz je samozřejmě hloupý a nemá smysl se jím detailně zabývat.

Aké hry využijú 16vlákno?

Ve hrách využiješ viac 6600K, či 6700K. Ale uvidíme, čo prinese AMD Zen.

No musíš kupovať aj dosku, ale to vieš

a u AMD Zen aj i5 6600K aj DDR4 RAMky

Osobně bych počkal až vyjde ZEN a budou známé jeho vlastnosti z všemožných testů. A následně se rozhodnout zda ZEN nebo i5.