Procesor i7-2670qm

mohu použít procesor z notebooku konkrétně je to i7-2670qm na normální základní desku s paticí 1150

Odpovědi na otázku

nie. Žiadny NB nemá desktopový socket

ale ano je,mam notebook tu s procakem intel core duo 2 6600 socket 775,sice v recenzi daval na baterku ani ne hodku spolu snvidii gt 8600m ale na tu dobu bomba a bomba jak vždy hučí:D

Smutný pokus.

smutny pokus jděte rači radit do bravička děcka :D http://www.maximumpc.com/article/hands_on_asus_cor... takže čau socky:DDD

výnimka je všade, ale dávať 65W C2D do NB? Neskúšal by som

dokonce to jde přetaktovat aplikací přimo z dvd co bylo k ntb:DDDale narust vykonu jen cca 10-15 procent,a ten hukot,kam se sere vrtulník:Dteploty po vyčištění a přepastovaní do 85 stupnu po stres testu aidě 64(po 2:12minut) pak už je trotlink od 2procent:DDDzajimalo by mě jestli by to zvladlo i neake čtyrjadro,třeba Q8400 8200

aj výkonné i7MQ majú 47W a nie 65. C2Q by som neskúšal vôbec. Ale ak výkon, radšej desktop

dostal jsem to zadarmo před rokem asi,jelikož byla odpalena grafika kterou jsem dal pect a ted v poho jede jen nesnižuje takty ale tak stejnak to skoro nepoužívam,dal jsem to dohromady aby mněla mlada neake zobrazovadlo na filmy jinak to je strašnej stroj,hučí i když nic nedělam snim:DDD

dostal si NB s i7-2670MQ a chceš tam dať výkonnejší? Tento nestačí? 4jadro musí stačiť na všetko. Práve u takých CPU som za 17,3" a nie s 1cm, kde je chladič 2mm, ale ak už poriadny výkon, nech tomu zodpovedá aj chladenie a teda aj hrúbka