Procesor AMD Vishera FX-4350 vs AMD Vishera FX-6300

Zdravím sem začatečnik a stavím si pc , ale stala se mi jedna vec chtěl sem procesor AMD Vishera FX-6300 ale omylem sem se překlik a koupil AMD Vishera FX-4350 , desku mam MSI 970 GAMING - AMD 970 , a grafiku GIGABYTE R9 270X Ultra Durable VGA 4GB , tak se chci zeptat zda bude hodně znat rozdil v techto procesorech , předem dekuji za rady a odpovědi

Odpovědi na otázku

tak sem si to pročetl , ja pc využívam na normalní veci občas nejakou hru vicemeně jen Wot , tak nevím zda si ho ponechat nebo tedy vymenit , bohužl pšsne nevím co jsou vícevláknové úlohy , poprosil bych nejaky přiklad prosim jsem opravdu začatečnik

eshop Ti ho nevymení?

ano ale sou s tim silene problemy a čekani ale chapu ze za mou blbost no

procesor vubec nerozbaluj a nech si to vyměnit.. každej slušnej eshop to udělá bez řečí...

rozdíl bude jak v čem... ale obecně platí že 6>4 a i do budoucna bych radši bral to 6 jádro

4jadro je o fousek lepšie na sigle-thread app

Klicova je fraze "odstoupit od smlouvy". Ne reklamace nebo vymena. Mas na to ve vetsine pripadu pri nakupu pres internet narok do 14 dnu.

ja prave nebral jen ten procak ale veci cca za 20tisic a je to v jednom baliku , jednoduši by to bylo kdby mi mel prijit pouze procesor , na to mi rekli ze bych si ho proste jen nemel vyzvednout a on by se jim vratil ,

Jezis, to je uplne jedno. Vezmu nerozbaleny procak, prijdu na prodejnu, chci ho vratit do 14 dnu a vyreseno.

Zadne problemy nejsou a cekani uz vubec. Napr. Alza vrati prachy hned na miste.

ale podstatne je že mam tedy vzit spíše to 6ti jadro zda to dobře chapu

Jo, ale to není 1 údaj. Frekvence, cache, recenze testy i když ty jsou dost nespolehlivé. Prostě se vždy koukat na více informací než jen kolik to má jader.