» Poradna » Web a internet

Proč nefungují diskuse.jakpsatweb.cz

Už nějakou dobu se mi zobrazuje "Přístup zamítnut". Proč? Něco se tam stalo?

Odpovědi na otázku

Nic se tam nestalo, fungují úplně normálně. Nejsi tam náhodou zabanován? :)

To ne, vůbec se mi tam nezobrazí stránka. Asi to vypadá na nějaký ban někoho se sítě mého poskytovatele. No, to je pěkné..

Je to možné. Zkus nějakou VPN.

Asi niečo robíš zle ? Tam je všetko OK !

Do adresového řádku vložím: "diskuse.jakpsatweb.cz". Popiš chybu. :)

kvalitny kandidat na titul idiot roka.

Ano, máš samozřejmě pravdu. :)Taky bych si tě dovolil nominovat, pro změnu zase na "spammera roku, který odpovídá, na co se ho nikdo neptá". :P

No, dobrý, tak vtipný jsi jako neštovice a teď vážně. Když si budeš chtít koupit hamburger tak půjdeš kam? Do drogerie? Ne, půjdeš tam, co se prodávají hamburgery, že? Tak co kdyby ses nechoval jako idiot, jak pravil kolega a na to proč nefunguje diskuse na "Jak psát web" se šel zeptat na web "Jak psát web", to není úplně blbý nápad, že?

Na hamburger bych šel tutově do McDonald's, ale kupodivu ho prodávají i v Burger Kingu.Ano, nápad to úplně blbý není, mohl jsem se zeptat na webu "Jak psát web", ale i tady jsem se odpovědi dočkal - viz alter01.

Ano, i do Burger Kingu bys mohl zajít, to je pravda. V každém případě to cos napsal o Tobě hodně vypovídá. Znáš všechny jídelny v okolí kde se dá sehnat hamburger, ale že se nedostaneš na nějaký web "A", protože prostě děláš něco blbě, to Ti musí poradit někdo na webu "B" a světe div se, Tobě tahle odpověď fakt stačí Kandidaturu na idiota měsíce ledna máš jistou ...

Všechny jídelny v okolí neznám, je jich tu opravdu moc na to, abych je vůbec znát i chtěl, ale k věci.Pokud podle tvého označení web "A" je "diskuse.jakpsatweb.cz", pak web "B" může být "jakpsatweb.cz", ale taky i "zive.cz", takže ano, někdo na webu "B" mi poradil. Nevím, proč hledáš problém tam, kde není.A co se týče té kandidatury na idiota měsíce ledna, když se to tu pořád omílá, tak to je fajn, aspoň něco, zato ty jsi to zatím nedotáhl ani na polovičního...

Nezdá se vám že vaše diskuze neodopovídá povidlům této poradny ? Ačkoliv o víkendu ...

Promiň, Palo, jen se bráním, když si Scum začíná. Nechápu, co se mi tu tím snaží dokázat.