» Poradna » Web a internet

Proč mi nejede internet ?

Hezký večer,Mám tu menší problém s internetem.Včera jsem dovezla svůj notebook z opravny kvůli nabíjecímu konektoru,ale to je vedlejší..Každopádně teď když ho zapnu,jede mi internet v pohodě asi hodinu..potom mi to najednou vypadne(google chrome,skype,mozilla,prostě nic nejede),ale v ovládacích panelech mi to pořád hlásí,že připojení je bez problémů a jsem plně připojená.Na ostatních počítačích a mobilech v domácnosti internet normal jede.Mně to funguje zase až ho restartuju,ale po nějaké době se to stejně zase vypojí.Neví někdo co s tím ?

Odpovědi na otázku

Pokud to předtím nedělalo tak jim to znovu strč do toho servisu s tím že před opravou to nedělalo..Nejspíš tam něco provedli špatně.Měl jsem stejný problém, ale už si nevzpomínám jak jsem to pořešil :D

ping www.zive-cz ide? Alebo ping 5.198.129.140 ide? Otestoval by som to na virusy, pre istotu. Samoodseba sa nepokazí nič. Virus na pozadí čosi zmeniť môže