» Poradna » Windows (a jiné OS)

Probuzení ze spánku či hibernace do BIOS setupu ve W 10

Po nainstalování W 10 a zavedení režimu spánku nebo hibernace, se mi počítač probudí do režimu úvodní obrazovky ( takové to - press F2 or DEL to config .... atd.), tak 30 - 45 vteřin se nic neděje,pořád stejný obrázek, žádné výpisy o konfiguraci počítače, velikosti paměti atd. a pak se objeví uvítací obrazovka W10 a následné přihlášení. Nestopoval jsem to, ale pokud počítač normálně vypnu, tak snad naběhne dříve než z režimu spánku či hibernace. U W 7 to byla otázka 5 -10 vteřin. Mám SSD systémový disk.Děkuji za případnou odpověď.

Odpovědi na otázku

Model PC/Motherboardu a OS?Novsi BIOS/UEFI?Je moznost nieco ako fast startup v BIOSe - skusit zapnut?Aktualizacia ovladacov chipset/vga pripadne power management, ak sa jedna o laptop.

Aha OS vidim W10...

Odpovídám si sám, třeba to pomůže někomu dalšímu. Musel jsem vypnout režim hibernace (v příkazovém řádku) a používám režim spánku. Ten funguje normálně.