» Poradna » Mobily

Probuzení PC k nahrávání pomoci DVB Viewer.

Zdravím.Poraďte Hloupému Honzovi co nachystat, jaký doplňující soft stáhnout, co je zapotřebí, aby se mi probudilo PC k časovému nahrávání programem DVB Viewer 5.1.0.0. Angličtinou nevládnu, takže odkazy na eng. stránky jsou mi k ničemu.Díky.

Odpovědi na otázku

1. Jakýkoliv program co umí probudit PC2. Ty neznáš a neumíš používat google překladač?

Myslím že nic, dlouho jsem ten program nepoužil a neaktualizoval, ale mám zkušenost s verzí cca 3.5 nebo tak něco, a tam myslím stačilo zaškrtnout zaškrtávátko v nastavení, aby aplikace naplánovala počítači automatické probuzení X minut před začátkem nahrávání.Tak by mělo stačit jen projít options a určitě to tam najdeš.

To už jsem prošel snad 50x a tato položka v 5.1.0.0 není. Někde jsem se dočetl, že je k DVBViewer plugin, do ktereho EPG posílá info a ten se stará o probuzení. Ale co je to zač...