» Poradna » Notebooky

Problikavá obraz

Mám Lenovo Y700 s integrovanou gk geforce gtx 960m, windows 10. Občas se stane,že na delší dobu začne blikat obraz a např. při vypnutí internetového prohlížeče zůstane v pozadí jakoby vypálený obraz okna toho zavřeného prohlížeče a to i celou dobu při restartu a znovuspuštění windows. Na externim monitoru přes HDMI je obraz vpohodě.

Odpovědi na otázku

To je normální pokud mas něco tak 2h zaple tak se to jakoby "vypálí" ale mělo by to do 50 minut zmizet