» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problemy se spuštěním počítače

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Vcera kdyz jsem zapla svůj notebook tak se mi tam objevilo že je nějaký problém a dalo mi to některé možnosti jako např. Pokračovat do windows, obnovit data a podobne. Kdyz jsem dala pokracovat do windows tak se mi akorat restartoval cely pocitac a nic se nestalo, kdyz jsem dala obnovit tovarni data tak to nejdriv normalne nabihalo a nakonec mi to napsalo ze pri obnovovani tovarnich dat se vyskytla chyba. Horší je že teď už notebook nejde ani zapnout. Kdyz ho zapnu tak naskočí logo které pak zmizí a je jenom černá obrazovka. Za všschny rady děkuji předem, jsem z toho opravdu zoufala :(

Odpovědi na otázku

Vzhledem k popisu to vidim to na 2 moznosti:1) servis2) sousedovic klukps. Prvni moznost je jistejsi, ale drazsi. Jestli se ve vasem okoli vyskytuje nekdo, kdo tomu OPRAVDU rozumi, tak by to bylo lepsi reseni, jen si dat pozor na ty, kteri to jen rikaji, je jich bohuzel vetsina.

Na 90% tipuju vadný disk, to sama neopravíš, pokud je to v záruce reklamovat, jinak servis.