» Poradna » Počítačové sítě

Problemy s prehliadacmi - flash

Caute, potreboval by som poradit. Kamaratka mi dala starsi notebook Dell Latitude 505, ze ma na nom problemy, tak aby som to dal do poriadku. Problem je taky, ze ked spustim na youtube video alebo zobrazim nejaku stranku kde je potrebny flash player, tak mi proste vypne program, vyhodi hlasku, ze je potrebne restartovat prehliadac. skusal som to na viacerych prehliadacoch - firefox, opera, chrome. Vsetko najnovdie verzie. Skusal som aj odinstalovat prehliadace a aj flash player plugin a naspat to nainstalovat, no nepomohlo. Nepomohla ani obnova systemu. Ked som odinstaloval flash player pluggin, tak stranky uz potom zobrazovalo normalne, nehlasilo ziadne chyby. Mam este taky pocit, ze problem moze byt s integrovanou grafickou kartou. Nevedeli by ste mi poradit kde moze byt chyba alebo ako dany problem riesit? Ona to chce tak aby cez prehliadace mohla pozerat aj video, takze tam sa asi bez flash nezaobide.

dostal som potom radu aby som na tom flash playeri ked spusta video vypol hardwerovu akceleraciu, no tak skusil som, ale pomohlo to len ciastocne. video na youtube uz ide prehrat, ale na opere ked skonci prehravanie tak vyhodi takuto spravu

kód:
img2.imageshack.us ...

na firefoxe to tiez vyhadzovalo a na chrome to video slo v pohode na konci nic, ale na strankach kde je flash reklama mi vyhodi spravu o chybe a ci sa ma odoslat/neodoslat, vypise, ze zlyhal doplnkovy produkt shockwave flash, nastastie na chrome sa da v pohode pokracovat, takze tam to az tak nevadi, ale predsa vyhadzuje to hlasenie

ak sa niekto vyznate v adresovani pamate alebo co to je, tak tu je aj subor, ktory sa mal poslat opere ako sprava o pade aplikacie

kód:
uloz.to ...

Odpovědi na otázku

Jednoznacne je problem u toho flashe. Asi si nerozumi s necim co mate nainstalovano. A pak to takhle vypada. Pripadne zkontrolovat jestli v pameti nejsou nejake chyby.

no hej, chyba bude vo flashi, kedze som skusal 3 prehliadace a vsade vysledok rovnaky a zeby si nerozumel s niecim nainstalovanym, no vela tu toho nainstalovane nie je, instalacia windowsu xp je tak mesiac a par dni stara, aj ked je pravda, ze nod32 a windows su neni original, su len zlegalizovane a maju najnovsie aktualizacie, ale to sa mi tiez nezda, kedze pri inej cinnosti sa chyba nevyskytla, len ked sa narazi na nejakej strake s flash reklamou alebo prehravacom videa a notebook sa pouziva tak na net, prezeranie fotiek a podobne veci, tak moc nerozumiem kde by mohol byt problem

Nainstaluj si Flash Player z této stránky:
http://get.adobe.com/flashplayer/...

no z tejto stranky to mam nainstalovane, dokonca aj rovnaku verziu, takze to nic