» Poradna » Mobily

Problémy s Pokémon go

Ahoj stáhl jsem si Pokémon go a když se prihlasim a dostanu do hry napíše mi to "GPS signal not found" zkoušel jsem snad vše a nic :/ mobil mám Xiaomi redmi note 3.

Odpovědi na otázku

Skús nehrať. Vyhneš sa závislosti

Ahoj zkus třeba nastavenou GPS na přsnou a zakázný simulovaní polohy.

To simulování polohy najdu kde ?

Tak už jsem to našel a bylo to vypnutý.

A zkoušíš to někde venku kde určitě GPS funguje? pokud to zkoušíš doma tak tam to nemusí vidět na satelity.

Zkoušel jsem to v Albertu ještě :)

... takže b.l.b a ještě se tomu směje.

Tak sis na to odpověděl sám, proč to nejde.

Zkoušel jste vše?Co na to technická podpora? Hodilo by se vědět, co s tím jinak provádíte. Třeba jestli vám funguje nějaká navigace, jestli jste dal aplikaci všechna práva, jestli nejste zalezlý hluboko v podzemí... Víc informací.Možná se najde někdo s křišťálovou koulí, tu mojí právě okupuje kočka.

Kup nový mobil, nejlépe 20k+

Dobrýden, před 2 dny jsem si také kupoval redmi note 3 a mám ten stejnej problém :( navigace mi normálně funguje stejně jako ingres až na ty pokémony :( prosím pomoc :(

nejde.... po spuštění se chce aktualizovat a nepustí mne do hry...

Vsě jiného mi jde

Zkusím aktualizovat miui

Tak stále nic nevím co s tím je

Dlouho jsem nechápal, co je na rozšířené realitě a Pokémonech tak cool. Po shlédnutí jednoho vysvětlujícího videa už chápu. Nebo, že by to bylo něco jiného? https://youtu.be/tKE_Y8rEWEs

Jak to souvisí s dotazem ?

Dobrý den,potřebuji se zeptat nebo spíše poradit ,protože Pokemon GO mi vymazává pokemoni i pokéballi,greatballi např.: dnes 28.1. jsem měl 4 pokéballi a 5 greatbollu a večer v 19:00 jsem chtěl chytit pokémona najdenou se mi ukáže -no pokéballs- ale přitom jsem neci mezitím nelovil?A s těmi pokémoni je to samé např.: měl jsem dratiniho,onixe,rhyrona a další týden jdu do Pokemon GO a pokémoni nikde?Prosím prosím porad´te.