» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problémy s aktualizací obnoveného Win8

Nedávno jsem se rozhodl, že si zrychlím svůj HP notebook a podle návodů na netu jsem chtěl použít některé metody. Jelikož se mi nějak nedařilo úspěšně odinstalovat ZoneAlarm, částečně jsem si obnovil počítač (při zachování souborů, se ztrátou programů nainstalovaných odjinud než ze Store). Teď mi to v Nastavení počítače - Windows Update hlasí, že při kontrole aktualizací došlo k potížím. Dost mě otravuje, že si nemůžu nastavit obrázek plochy, při najetí do horní části obrazovky ve storových aplikacích se mi místo lišty s minimalizací a zavřením zobrazuje ručička atd. atd. Co mám dělat?Díky za rady.

Odpovědi na otázku

To, cos měl udělat hned - čistou instalaci.

Bohužel teď nemám možnost zálohovat soubory - jinak to nepůjde?

Ne. Zálohuj bokom potrebné dáta a šup sa na čisté, panensky nepoškvrnené preinštalovanie OS do výrobného stavu.

Upravené osmičky od HP už jsou v neopravitelném stavu, bohužel. Ještě jsem neviděl jiného výrobce, který by systém tolik zabalastil jako HP. Čistá instalace je vždy nejúčinnějším a možná i jediným řešením.