» Poradna » Mobily

Problémy po aktualizaci softwaru

Dobrý den,dnes se mi aktualizoval software u Androidu, vše proběhlo v pořádku, akorát na konci instalace se mobil začal vypínat a zapínat, vypnutí nepomohlo, vyndání baterky také ne, skončilo to až po zapojení mobilu do nabíječky. Pak to jelo v pohodě, ale cca po půlhodině to začlo dělat zase, opět pomohla nabíječka. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

A co to je za software? Jako samotný Android?

Jop, Android

Zazálohovat a tovární nastavení.Pokud to nezabere tak znovu flešnout FW.