» Poradna » Programy

Problém STEAM, prosím pomoc

Zdravím.. Koupil jsem si ARMU 3 ( ruskou verzi) hra mi chvilku na Steamu běžela bez problémů, ale najednou mi vyběhla hláška, že Hra byla aktivována kódem produktu, který je platný pouze v určité geografické oblasti. Protože se nenacházíte v dané oblasti, není možné hrát hru Arma 3..... Takže jsem hru reklamoval a prodejce mi vrátil peníze ( hra nebyla kupovaná ve Steam obchodě). Nyní jsem si ctěl hru koupit znovu, ale bohužel hra ze Steamu nelze odstranit V pc ji již nemám, vymazal jsem i komplet registry.. Co mám dělat,abych mohl hrát Armu 3 ( hlavně si nechci dělat další Steam účet ) ? Steam support neodpovídá na tento problém již několik dní.....

Odpovědi na otázku

Nevím jak to funguje, když reklamuješ Steam hru od externího prodejce. Ale rozhodně počkej do konce víkendu a potom napiš jestli ti hra zmizela, protože tento víkend je shodou okolností Arma III zadarmo pro všechny na vyzkoušení . Někdy zítra nejpozději v pondělí ta akce skončí a pokud nenastal jiný problém (jako že asi ne) tak tam ta hra nebude.Že máš hru jen na víkend poznáš tak, že v knihovně nemáš napsánu Arma 3 ale Arma3 - x dnů zbývá.

Myslím, že to nepomůže. Ze Steam účtu není možné odstranit zakoupenou hru.

Pamatuji si, že třeba Mafii 2 jsem kupoval v JRC normálně na CD. A v kamenné prodejně je reklamace možná. No Mafia 2 se mi po instalaci zapsala na steam, což ale neruší možnost reklamace a tedy i smazání hry. Tudíž tady bude asi nějaký rozdíl než když člověk kupuje hru přímo na steamu.

CIS verze jsou na to delane. ja ted koupil za 4€ Metro balicek Redux, na steame stoji 20€, v akcii. Musis pouzit proxy pro spusteni, jelikozto staci jen spustit steam, tak nepotrebujes extra rychlost (pokud uz to mas stazene, jinak muzes pouzit free FlyVPN, bez limitu rychlosti), staci bezny free proxy, ktery ti da lokalitu v Rusko a pod.

Na tyhle čachry dávej bacha....steam to teď začal hlídat a rozdávat bany. Takže bych raději kupoval na osvědčených webech nebo přímo na steamu než abych riskoval zablokování účtu.

Tak si ji kup přes Steam!! znovu a je po problému.Proč hledáte problémy tam, kde nejsou.

Protoze kazdy nema bohate rodice jak ty. Ja kupuji vsechny klice vsude jen ne na steamu a usetrim tak min 50-90%, vetsinou nejsou zamceny na region. Jinak pokud jiz mas hru aktivovanou, tak nezamcenou nekoupis, ani pokud chces.

Až na to ty frikulíne, že já už 13 let vydělávám.A hry kupuji při Steam slevových akcích.A to, že za hru vyhodím 120 kč v přepočtu mě nezabije.

Díky všem za odpovědi... Ale má se to prý tak.. hru mi může smazat akorát steam.... Nikdo jinej. Kdyby ta hra šla koupit na Steamu znovu,tak sem nepíšu a hru už dávno mám, ale bohužel,nejde to.....

Mne smazali hru, kdyz jsem je to pozadal cez steam support, rekni ze ti nekdo daroval klic, ktery si aktivoval, kdyz jsi tam byl jakoze na dovolene a ted to chces koupit normalne.

asi spadne svět HAHA

co mam dělat když mi nejde arma 3 mam ji nainstalovanou ale nemůžu hrát co mam dělat