Problém se zvukem

Zdravím, chtěl bych se zeptat Když jsem s kamarádem na TS 3 a jsme spolu v roomce tak mám problém s tím že ho slyším podobně jako robota ostatní ho slyší normálně a když na něj mluvím tak mně taky slyší normálně děkuji za veškerou pomoc

Odpovědi na otázku

Pravým tlačítkem na speakers -> recording devices -> pravým na mikrofon který používá -> properties -> záložka Advanced a úplně dole odškrtni Enable audio enhancements pokud máš zaškrtnuto.