» Poradna » Ostatní

Problém se zobrazením videí a fotek z GoPro

Zdravím,nedávno jsme byli na dovolené a natáčel jsem s GoPro1, z mně nepochopitelných důvodů polovinu fotek a videí dokáži normálně otevřít, druhá půlka je fyzicky přítomna (fotky okolo 2 MB) ale po otevření vidím pouze malý červený křížek. U videí program VLC hlásí, že nerozpoznal kodek. Vůbec nechápu čím by to mohlo být a velmi rád bych videa a fotky zachránil. Díky za připomínky

Odpovědi na otázku

Zjevně poškozené soubory. Možná blbá karta. S tím už nejspíš nic nenaděláš.

No trochu jsem se toho bál. Protože když jsem ji vyndal, tak jsem zjistil, že tam není Kingstonka (na kterou jsem natáčel daleko delší videa bez potíží) ale nějaký čínský shit beze jména.

Scheiße karta.

"Kvalita" microSD kariet

Ještě bych měl doplňující dotaz: když jsou na té kartě soubory fyzicky přítomny, co jim tedy chybí, abych je mohl přehrát. Jinak řečeno, pokud je to kartou, jak ta karta soubory poškodí ? Např. špatně ukončí soubor nebo co jim tedy provede ? Díky

Prostě poškozeno, špatně uloženo apod.