» Poradna » Programy

Problém se stahováním na Steamu ( složka knihovny neumožňuje zapisování )

Dobrý den, rád bych si na Steamu stáhl aktualizaci hry, ale jediné co se stane je, že mi vyskočí cedulka s nápisem : Při aktualizaci hry nastala chyba (složka knihovny steam neumožňuje zapisování) a je tam odkaz na složku ProgramFiles (x86). Co mám dělat? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

a proč je knihovna v ProgramFiles ? udělej na disku složku SteamLiberary (třeba D:\SteamLiberary) ... a ve steamu nastav,ať ukládá knihovnu do této složky

Je obrovská chyba nechávať, aby STEAM klient mal defaultne nastavené ukladanie niekam do svojho koreňového adresára. V STEAM klientovi sa to totiž v "Nastavení" dá umiestnenie "Knihovny" upresniť, umiestniť aj inde.

Mám to isté.

Stále nevieme riešenie toho problému :D