» Poradna » Web a internet

Problém se spuštením pc hry mad max hru normálně zapnu spustí se jenže se pořád

problém se spuštením pc hry mad max hru normálně zapnu spustí se jenže se pořád načíta ale nenačte

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci. To jsem zrovna potřeboval vědět...

proč

A na jakým HW a OS ji spouštíš je tajné ? V jaké službě ho máš (je to Steam verze ?) a případně, dostaneš se do menu, nebo to padne hned u startu ? Zkoušels alt-tabnout ? Hodí to neodpovídá, jede disk... více informací to chce...

hraji to na windows 10 a hra mě nepustí do menu furt se načítá a nic

můj počítač to utáhne mám origo

Řekni rodičům ať ti to zprovozní, když jseš tak znalý.

uklidni se

změň časové pásmo Tvého PC na Peking

taky mám taková problém ikdyž jsem časové pásmo změnit na peking při spuštění mapy hra pokaždé neodpovídá