Problém se sluchátky Connect IT BIOHAZARD GH 2000

Dobrý denDnes jsem si koupil sluchátka Connect IT BIOHAZARD GH 2000.Po zapojení do notebooku sluchátka fungují ale mikrofon to nezobrazuje.Zkoušel jsem upgradovat ovladače ale žádne se nenašli.Můj kamarád má stejný problém se stejnými sluchátky.Oba máme Windows 10.

Odpovědi na otázku

Instalace:Zasuňte zelený 3,5mm jack do audio výstupu počítače a červený 3,5mm jack do audio vstupu (pro mikrofon) počítače. Audio vstupy a výstupy jsou obvykle rozlišeny barvami.Pokud máte potíže s poslechem nebo záznamem zvuku, zkontrolujte nastavení zařízení pro Přehrávání a Záznam v Ovládacích panelech pro Zvuk.

Zastrčil jsem jack správně a v Ovladacím panely Zvuk a zařízení pro záznam se mikrofon neukazuje.

Vyzkoušel bych připojit ten mikrofon vstup na jiném zařízení.

Vyzkoušel jsem je připojit na otcův notebook take s Windowsem 10 a bohužel stejný výsledek.

A proc furt laptopy, kde hrozi nize mnou popsane potize?Vyzkousejte to u normalniho PC, kde jsou dedikovane konektory a zapojeni je bombensicher und idiotenfest. ;o)

A na laptopu mate jeden 4pin 3.5mm jack nebo dva 3pin? V prvnim pripade byste samozrejme potreboval redukci: https://www.alza.cz/audio-4polovy-3-5mm-jack-... . Pozor - jsou i podobne redukce, urcene na neco jineho, se kterymi by to nefungovalo. Musi to byt 4pin 3.5mm M / 2x 3.5mm F.

Mám ten 2. případ.Kamarád se stejnými sluchátky má 1. případ+ redukci ,kterou jste mi zaslal a také mu mikrofon nefunguje.

To vede k nekolika moznym zaverum:- oba jste prohodili sluchatkovy a mikrofonovy konektor- oba jste zkouseli sluchatka pripojit k pocitacum s vadnou zvukovkou (pripadne se spatnymi ovladaci zvukovky)- oba mate vadna sluchatka (respektive mikrofon).Vzhledem k standardni kvalite vyrobku znacky Connect IT bych osobne sazel na tu posledni moznost. Obecne je lepsi se tehle hypermarketove hruze vyhnout.

Zkusím aktualizovat zvukovku.Zajdu je reklamovat pokud to nepůjde. Děkuji vám za rady.

takže za prvé já mám sluchátka biohazard conect it gaming headphones kod CHP-4500-RD a mám to zapnutý přes svůj osobní kompl pc deskop mám windows 10 pro 64 bit intel core i 5 klasický herní stolák s 8 gb ram a zvukovou kartu blasterx 5.1 plně kompatibilní ze sluchátky ale microfon nefunguje zkoušel jsem i přední integrovanu zvukovkku a bez odezvy funguje zvuk ale microfon nereaguje nezobrazuje se ani nefunguje takže podle mě je to chyba výrobce nikoliv komplu ani notasu ani stoláku možete mět kompl aj za 140.000 kč ale stejně ten microfonfungovat nebude je to chyba výrobce takže asi tak zkoušel jsem to samé hledat ovladače na ty sluchátka a marně nenašel jsem za druhé další problém je v tom že i když mám nainstalovaný nejnovější ovladače jak od grafiky tak od zvukovky jterá je zapnuta v pci express .3,0 slotu tak stejně neraguje microfon a na víc já počítače skládám 11 let celkově a do teho su vyškolený programátor it etc administrator developmant atd licencí možu mět kolik chci ale s tímto problémem nic neudělám jediná možnost je reklamace sluchátek já je ale reklamovat nechci s toho důvodu že hrají ale mrzí mě ten microfon a včerá jsem je i rozmontoval servisním nářadím díval jsem se do nich jak su zapojený channel pini od microfonu zda jsou dobře spájený a iukázalo se že jsou obvody všecky dobře spájený ale chyba tam bude jiná podle mě je to ten zasratý obvod biosu chipu těch sluchátek možná tamn je špatně udělaný oblouk takže podle toho co soudím je výrobce špatný který neumí ani pořádně vyrobit kvalitní sluchátka podle mě je connect it čína taiwan a to by aj odpovídalo te kvalitě která tam není zrovna udělaná pořádně já čínsky neumím ale poznám rozdíl mezzi kvalitní a nekvalitní výrobou jo lituju těch 900 kč co jsem za ty sluchátka dal ale na druhou stranu lepší něco než nic ovšem až budu kupovat příště sluchátka zase pujdu rozhodně do soundbaru protgože soundbary jsou Ukázat celý příspěvek

Než že máte oba W10, by asi bylo užitečnější vědět, jestli ty notebooky mají Combo Audio Jack nebo ne.

Mám trojitý konduktor 3,5 mm oddělující mikrofon a sluchátka.

Trojitý konduktor? A to je co?

Dnes sem si koupil sluchátka connect IT biohazard koupil sem to synovi k xboxu a nějak to nefunguje sluchátka ano ale mikrofon ne