» Poradna » Ostatní

Problém se hrou

Koupil jsem si hru na steam jménem King of the Kill a nefunguje mi když se jí snažím spustit poraďte co dělat?

Odpovědi na otázku

Jakej máš pc/noťas? Pokud chceš hrát H1Z1 potřebuješ alespoň trošku kvalitní pc.

mám hodně kvalitní počítač

Nejde spustit, nebo nejde nainstalovat? Splňuje tvé pc požadavky?

nejde spustit

Super, takze doposial vieme, ze:Mas super kvalitny pocitac.Mas problem so spustenim tej hry s nazvom King of the Kill.Pokial chces nejaku radu, bolo by vhodne rozvinut, co je to presne za super kvalitny pocitac(rozpisat komponenty, pokial to je znackova zostava/notebook napisat presny model)+definuj nejde spustit. mas nejay error, zamrzne PC? pripojit screenshot, ak mas error.Avsak v pripade akychkolvek problemov so zakupenym SW na Steam je postup riesenia uplne iny. V Steame je moznost kontaktovat support.Takze asi tak.

Este dodam, ze treba uviest aj verziu OS.

řeknu to tak že nevim jakou má můj pc verzi os atd. ale dokáže rozjet horizon a jiný nový hry tak si myslím že to konkrétně počítačem nebude a neukáže mi to žádný error jenom se to prostě nespustí

jestli chceš poradit, napiš přesně co za počítaš máš- procesor- základní deska- paměti- grafickou kartu (GK)- zdroj (celý název, ne jen kolik má W)- verzi OS (celou včetně buildu)- verzi ovladačů pro GKbez těhle informací nejde na dálku radit

Mám Lenovo Y50-70

Mal som podobný problém (s inou hrou) od STEAMu.... a Launcher (pretože hra bola previazaná na účet a STEAM) skúšal spustiť hru a NIČ. Pozrel som sa náhodou do antivírusového programu a spúšťací program hry na disku bol hodený v karanténe.... Po zadaní výnimky - funguje. Takže sa pozri, či náhodou ti antivírus nehodil ***.exe hry do karantény

ok zkusím to

Tak ono treba zapojit mozog a skusit to napriklad hodit do googla.Za 10 sekund som nasiel moznu opravu.https://steamcommunity.com/app/433850/discussions/0/...