» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s Windows Firewall

Měl jsem v notebooku virus, který nešel odstranit, a tak jsem si nainstaloval nějaký "pochybný" , ale poměrně známý anti-malware SpyHunter. Našel mi tam kupu "virů" a jiné havěti. Odkřížkoval jsem to, o čem jsem si myslel že může být nějak důležité, nebo neškodné a zbytek smazal. Pak mi ale přestal fungovat Windows Firewall...Zkoušel jsem SFC scan, ale ten mi po dokončení skenování napsal:Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them. Details are included in the CBS.log windir.......Log vám můžu poslat kdyby jste ho potřebovali.Budu rád za každou pomoc, díky

Odpovědi na otázku

A pardon za špatné zařazení do kategorie, překlikl jsem se

Zrejme je Firewall W8 blokovaný iným, od tretieho výrobcu. wf.msc - resp., čo píše systém, Servis systému ?Spusť v ho politike: Gpedit.mscPosledná možnosť. Stiahni si: http://www.tweaking.com/content/page/windows_repa... Zaklikni iba opravu Firewall, ostatné kolonky zruš.

Moc díky, program Tweaking to vyřešil.