» Poradna » Web a internet

Problém s videem na ŽIVĚ.CZ

Dnes jsem chtěl přehrát v IE11 (W7) video "Zprávy Živě" a po kliknutí na obrázek s videem se zobrazí bílé přesýpací hodiny na černém poli. Pokud na to kliknu pravým - otevřít v nové záložce, otevře se nová záložka s youtube.com a video jede. Kde je zrada?

Odpovědi na otázku

Je to špatně napsaný odkaz na video od "autora" na Živě.

ani mne to nejde v asi 4 prehliadačoch (ff, pm, IE11, IE8) v 2 OS

To video je na youtube ,není problém (automaticky) si najít ID toho videa a následně otevřít na youtube , případně z toho id získat linka na stažení a třeba přehráv ve svém oblíbenem přehrávači

Kliknu na video kolečkem myši (otevření do nového okna) a naskočí mi klasicky video na youtube :) .