Problém s Tiskárnou

Zdravím,mám problém s Tiskárnou.Vlastnim Canon MG2450 a dnes jsem instaloval na PC Ovladače,vše proběhlo v pořádku,ale na konci kdy to píše zapojte tiskárnu do PC,tak se nic neděje,zkoušel jsem kabel zapojit do každého USB portu co na PC mám a nic...Nevíte čím by to mohlo být?Dříve mi jela v pohodě.Díky

Odpovědi na otázku

A tlačiareň je pripojená na elektrickú sieť. Bez toho je to len kus kovu, plastov a elektroniky.

Ano je,mám ji normálně zaplou,když předávám kabel z portu do portu ,tak mi tam někdy naběhne že byla tiskárna rozpoznána a mám čekat na dokončení, ale po cca 5min mi to napíše,že tiskárna nebyla rozpoznána, zkontrolujte připojení :/

Par paru let tu bylo ze tohle delal dlouhy kabl, nad 2 m, tazatel pak psal ze koupil 180 cm a fungovalo.

Pravdepodobne bude potrebné nastaviť (nakonfigurovať) USB port. Cez Zariadenia a tlačiarne - ak je tam zobrazená - klik PTM na tlačiareň - vybrať Vlastnosti tlačiarne - vybrať tlačiareň - Porty - zaškrtnúť okienko pri Virtuálny port tlačiarne pre rozhranie USB - dá sa tam potom určiť/napísať názov tlačiarne.

Odklikol som skôr, než som mal.....Niečo podobné tomu by sa malo zobraziť https://intertopgame.ru/uploads/930-printerstep3-... a nezabudnúť aktivovať obojsmernú komunikáciu - takto bude PC komunikovať s tlačiarňou a tlačiareň bude informovať PC o svojom stave.

Jo, vyměň nejdřív kabel, s USB porty nedělej nic. Ještě se mi nestalo, aby se samy nějak jinak nakonfigurovaly.

V Zařízení a Tiskárny se mi nezobrazuje a jiný kabel bohužel nemám,ale je to divně asi před 14 dny jsem normálně tiskl a pak jenom ležela

"jiný kabel bohužel nemám"A? Ti ho máme dovézt nebo co?

je to divné, ale zkuste PC úplně vypnout včetně odpojení od sítě 230 V/50 Hz (vytáhnout napájecí kabel ze zásuvky).V mnoha případech to pomohlo.

Bohužel nepomohlo,stále to hází hlášku "Tiskárna nebyla rozpoznána"

A co tady?https://www.online-tech-tips.com/computer-tips/usb-device-... P.S." ... mám ji normálně zaplou,když předávám kabel z portu do portu ..." to není příliš vhodné. Při přendávání kabelu bych raději tiskárnu vypnul.

Proč? USB zařízení se běžně připojují za běhu OS.

Ano, vím, že USB je hot-swap - ale z vrozené opatrnosti.

Používáš antivir? Nenastala změna během 14 dní? Nestáhla se ti aktualizace W10?

Před dvěma týdny tiskárna tiskla, ale teď po instalaci ovladačů nefunguje...Trochu divné, co se dělo během těch dvou týdnů? Reinstalace Windows?

Nene Reinstall Windowsu jsem nedělal mezi tím,ale pár aktualizací OS jsem měl.Jinak předtím jsem neměl ani ovladače od Canon přímo, jakoby Ovládací Panel,měl jsem ten zakladní co nainstaluje Windows po připojení nějakého zařízení,a vždycky šla v pohodě,ale teď, když jsem ji chtěl připojit to nejdříve napsalo,že je Tiskárna Offline,dal jsem ji jako Online,pak po kliknutí na Tisk,napsalo,že tiskárna neodpovídá,tak jsem nainstaloval Ovladače od Canon,ale skoro u konce,když to po mě chtělo připojení tiskárny do PC,tak se nic nestalo,zkoušel jsem to dát všude,po chvilce mi to hodilo hlášku,že nebyla rozpoznána

Osobně bych zkusil tiskárnu na jiném PC s instalačkou čistě od Canonu, pokud by ani tam nešla, tak se porouchala. Pokud na jiném PC funguje, tak odinstalovat veškeré ovladače k tiskárně a nainstalovat pouze od Canonu a zkusit zapojit. Upřímně, MG2450 je dost levná tiskárna, takže se klidně mohla porouchat.

Jaj,no na Notebooku mám taky Nově nainstalované Ovladače a stejný problém,Jinak u PC někdy ,když přendavám USB kabel do Portu, tak se někdy chytí,udělá to i zvuk ,že se připojila a po cca 5-min mi to hodí zase hlášku,nebyla rozpoznána :/.Ale bylo by divné,že by se zničeho nic porouchala,používám ji málokdy,jinak leží na skříni.Nemůže to dělat třeba kabel?Četl jsem,že kabel dlouhý 2M a víc,dělá problémy u tiskáren a můj kabel měří 2,2M

Tech 2.20 by melo byt v toleranci."Z niceho nic" se stava, pred tydnem pekny cerny text ( po 3 tydnech pauzy) a dnes lehounce zaspineny papir

Aha,ale když se zapne,tak normálně jezdí sem a tam barvy, jako že se připravuje,ale prostě je divné,že se předtím aspoň připojila,a po instalaci Ovladačů ani to :/PS.Svítí mi tam kontrolka Barevné barvy,že mi dochází,ale na to by to nemělo mít vliv si myslím.

Canon neznam ale svitici kontrolka by mela znamenat spojeni s tiskarnouJa bych ji ( canon) mit instalacni CD preinstaloval.

CD bohužel nemohu najít,někde jsem ho zašantročil...a ta kontrolka mi svítí přímo u tlačítka "COLOR"

Mám tam i tlačítko "RESET" ,ale to také nepomohlo

Pardon, jde o nenavazani spojeni s pc ( mam šok, v jinem vlakne nick Eliska pise, ze je na nervi a nevizna se)Preinstalace zustava ( me by nepomohla musim měnit nebo močit)

Tak Tiskárna běží,klasicky jsem ji připojil do Notebooku a nainstalovali se automaticky ovladače,nevím, asi měla svoje dny Jinak Díky moc za rady

To byly jen pokusy, rada dopada jinak.Ja kdyz preinstaloval pred lety hned jsem zrusil aktualizace, jinak by dle zvyku zlobila dal.Canony pry maji kurvitka, ale to hlasi chybu

Inkoustové tiskárny bez častého používání silně vysychají...jestli ležela ve skříni, tak se v podstatě mohlo stát cokoliv.

Ano vysychaji, obzvlast kdyz zacne topna sezona a suchy vzduch koluje mistností. Nutno balit do igelitu

Dobře,díky

Opravdu žádné z těch 9+3=12 řešení zdehttps://www.online-tech-tips.com/computer-tips/usb-device-... nezabralo?