Problém s SD kartou

Zdravím, asi před dvěma dny se mi telefon začal chovat divně, nešla klávesnice, aplikace buď nešly spustit nebo zamrzly při spouštění. Telefon jsem chtěl restartovat, ovšem pouze zčernala obrazovka a telefon pracoval v pozadí dál. Zkusil jsem aktualizovat OS jestli nenastala nějaká chyba v něm. Později jsem zjistil, že v SW problém nebude, když jsem nechal telefon bez SD karty, tak pracoval normálně. Dal jsem ji do počítače, do karty se dostanu, např fotky zobrazit jdou, ale když chci třeba kopírovat nebo mazat, tak to trvá dlouho a nic se neděje nebo zamrzne průzkumník windows. Opravu pomocí check disk nejde provést, neustále to hlásí chybu. Dal jsem to projet antivirem a ten se zastavil v průběhu testu a už nepokračoval, stejně tak nereagoval počítač, nešlo nic spustit, nešel internet apod. Po vyjmutí karty zase všechno šlo. Nemáte někdo tušení co by to mohlo způsobovat, popřípadě jak z toho nějaké soubory dostat?

Odpovědi na otázku

SD karta je v Křemíkovém pekle.1. Pomocí Testdisku se pokusit vytvořit obraz SD karty.2. Pokud se to podaří, pak se pokusit vydolovat soubory.3. Pravděpodobnost, že soubory budou poškozené a k nepotřebě, je velmi vysoká.

Díky, vyzkouším. Ono fotky po jedné načíst šly tak, snad je z toho dostanu.