Problem s pripojenym zvukovym zarizenim

Zdravim, naskytl se mi problem s pripojenim domaciho kina k pc. Zarizeni mam pripojene pres opticky kabel a nechteji mi hrat repraky. Myslim, ze problem bude v nastaveni pocitace. Pouzivam spravce zvuku Realtek HD. Prosim kdyby nekdo poradil jak to rozchodit, dekuji

Odpovědi na otázku

Pravou myší na repráček vedle hodin,zařízení pro přehrávání a tam nastavit jako výchozí optický výstup.To samé nastavit v tom správci Realteku.Pak nastavit kvalitu výstupu tak aby to domácí kino pobralo(záložka upřesnit) a otestovat.