» Poradna » Mobily

Problém s připojením přes bluetooth

Dobrý den před nějakou dobou jsem koupil auto radio s možnosti propojení s mobilem. Narazil jsem však na problem radio ma nejspíše zastaralí bluetooth a proto se nechce propojit s mím mobilem. Po vyškoušení synova mobilu jsem zjistil ze k radiu se da normalně připojit. Zajma mě za de bluetooth na mobilu downgradowat nebo jestli bi pomohla jen naka aplikace.

Odpovědi na otázku

Pro zacatek by to chtelo presny typ autoradia a mobilu s kterym se nechce spojit. Cestinu doufejme syna uci nekdo jiny nez ty...

Co to je za rádio? Co to je za mobil?Co to znamená že se nechce připojit? Hlásí to nějakou chybu?

Vetsina mobilu ma uz v sobe zabudovanou aplikaci radia, jen k nemu musis pripojit sluchatka (to slouzi jako antena)

Tak nevim jestli to byl pokus o vtipPředpokládám že tazatel má Autorádio s BT které má fungovat jako HandFree sada

Mobil: Navon D504Radio:https://m.aliexpress.com/s/item/32810300976.htmlAno radio ma vami zmíněnou funkci bluetooth.A skoušel jsem mobili s bluetooth 4.2,5.1 a 6.

A mobil hlásí zařizeni D504 nemohlo navázat spojení s car bt ( autoradio).