» Poradna » Web a internet

Problém s připojením Huawei HG520i

Zdravím, mám problém s připojením k internetu a nevím, jak mám zjistit, jestli je problém v nastavení modemu nebo někde jinde.. Mám O2 internet, Huawei Echo Life HG520i a kartu Real Tek PCIe GBE Family Controller. Rychlost připojení - 2695Mbit/s stahování 336kB/s. Nicméně čekám na každou stránku asi půl minuty a nemůžu prakticky nic posílat, při měření rychlosti se ani nenačte rychlost uploadu. Přes modem je napojena i televize a wifi. Televize funguje bez problémů, wifi je sice pomalá 136,55 kbit/s a stahování 17,069 kB/s, ale funguje mnohem rychleji než internet na počítači. Mám windows7 a nic mi nehlásí žádnou chybu. Jak můžu zjistit, jestli pokud koupím jiný modem, tak by mi začal internet normálně fungovat? Díky moc.

Odpovědi na otázku

ten problem ti dela od zacatku co mas internet nebo treba po roce a jedes pres kabelovku nebo pres wifi ja bich skusim to procistit ten pc http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/ pokut jedes pres kabelovku tak bich skusil koupit kvalitni kabel nebo to strcil do zastrcki @3 pokut bi toto nepomochlo jeste bich skusil skontrolovat ovladace http://www.slunecnice.cz/sw/driver-booster/