» Poradna » Notebooky

Problém s přeinstalací Win 10

Dobrý den, chci přeinstalovat moje Windows 10, ale pokaždé mi to ukáže, že přeinstalace selhala a nebyly provedené žádné změny. Zkoušel jsem mazání jen osobních souborů, ale i kompletně i se smazáním disku. Vždy to ale končí stejně, a to selháním s již řečenou zprávou. Jak to můžu vyřešit?Jen pro informaci, původní systém v pc byl Windows 8Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Že ty si pleteš čistou přeinstalaci a návrat do továrního nastavení?

No...je to možné. Jaký je v tom zásadní rozdíl? Jde mi o znovunahrání systému tak aby byl počítač ve stavu v jakém jsem ho koupil. Takže smazání všeho balastu. PC, resp.NB byl zakoupen se systémem 8.1, předpokládám že je někde schován na disku.

Tobě bych doporučil čistou instalaci, tzn. stáhneš si z MS stránek čistý ISO tvýho Windows, vypálíš na DVD jako bootovací, nabootuješ, naformátuješ disk a nainstaluješ komplet znovu. Tovární nastavení nikdo nedoporučuje, protože se ti tam vráti vše co tam bylo při upgradu a často právě tovární nastavení ve win 10 skončí chybovou hláškou. Tzn doporučuju čistou instalaci ať jedeš komplet od začátku a nemáš zasviněný systém (pokud jsi po upgradu nedělal čistou instalaci 10tek tak tuplem).

OK....díky moc, zkusím