» Poradna » Web a internet

Problém s pingem

Zdravím. Jsem hráč CS:GO a v poslední době se potýkám s problémem vysokého pingu, který tak zvláštně poskakuje okolo jednoho středu nahoru a dolu ( Představte si to jako sinusoidu pingu). Děje se to jen některé dny a na každém serveru MM to je jiné. Někdy mám třeba střed 150 ms, někdy zase 300 ms. Zkoušel jsem mnoho věcí, ale ani jedna zatím nepomohla. Prvně jsem si myslel že efekt dělá i to, že se sestra dívá na mobilu na videa, ale když jsem měl ping vysoký, když jsem byl sám doma, tak jsem byl ztracen. Děkuji za jakoukoliv pomoc nebo radu.

Odpovědi na otázku

Podle IP píšeš ze sítě GREMNET a koukám:Vítejte v síti Gremnet-připojení k internetu 2,4 GHz technologií-připojení k internetu 5 GHz technologií-rychlost připojení 4 - 20 Mbit dle lokalityBezdrátové spoje souvisí s počasím, viditelností, rušením a tak dál. Pokud například povyroste strom mezi tvou anténu a přístupovým bodem poskytovatele, parametry připojení se dramaticky zhorší a mění se i s větrem...Spusť pathping na IP serveru s hrou. Z výsledku jde vyčíst, jak se chová každý hop (spoj) mezi tebou a serverem - kolik se kde strácí paketů a jak přibývá zpoždění. Jestli z toho nebudeš mít jasno, zkopíruj to sem.