» Poradna » Web a internet

Problém s načítáním obrázku na internetu

Dobrý den. Řeším takový velmi zajímavý problém na který ja nemám vysvětlení. Už je to asi něco přes týden co se mi to děje a nemůžu se toho zbavit. Některé stránky mi prostě nenačtou obrázky, ikony nebo rovnou celý web je divný a vidím jenom text. Děje se mi to například na twitteru nebo na steamu (i v klientu nainstalovaný na počítači). Taky jsem si po delší době chtěl zahrát Rainbow Six Siege a tam se nemůžu připojit na Ubi servery a díky tomu nemůžu hrát (přitom takové CSGO, Rocket League nebo GTA Online jdou normálně). Router jsem restartoval tolikrát, že už ani sám nevím. Myslel jsem si, že mam nějaký virus, jenže zajimavé je to, že úplně to samé se mi děje i na tabletu na úplně těch samých stránkách. Přikládám screeny jak to vypadá (někdy se to celé načte když např. po 10. dám aktualizovat stránku, ale potom se to zase vrátí tzn. některé obrázky se nenačtou atd). Zajimavé je na tom, že mi tento problém nedělá všude, ale pouze na určitých stránkách. Jestli by někdo věděl co s tim dělat tak bych byl moc rád. http://3.1m.yt/OEiK0GI.jpghttp://3.1m.yt/B5ebz4R.jpghttp://3.1m.yt/RSROcWJ.jpg

Odpovědi na otázku

Štyri písmená: JAVA.Chyba Javascriptu. Aktualizuj si Javu.Tieto - tebou uvedené - stránky využívajú Java script, pokiaľ nie je aktualizovan - tak to takto blbne - nebude zobrazovať správne, niektoré "tlačítka" a "interaktívne" prvky sa nebudú zobrazovať, resp. nebudú reagovať.

Nepomohlo to. Nevím jestli jsem to napsal, ale tento stejný problém mám taky i na tabletu na stejných stránkách.

To je jednoduché, blbý DNS server tvého poskytovatele internetu. Nastav v routeru jiný, např. Google public 8.8.8.8

No zkoušel podle jistého návodu vždy mi nejde potom načíst žádná stránka. Nevím co dělám špatně.

Pokud uděláš co jsem napsal, musí to fungovat. Jestli ne, děláš to blbě, ale bohužel nemám křišťálovou kouli, takže netuším, co přesně děláš blbě.