Problém s myší a prohlížeči

Zdravím mám takový problém s PC když mám otevřený např. GOOGLE CHROME nebo operu nebo firefox tak stačí otočit kolečkem myši (jedno kam) a daný program spadne už mne to strašně otravuje prosím o pomoc čím to může být?

Odpovědi na otázku

Obávám se, že se jedná o záhadu. Nedává mi smysl, proč by HID zařízení mělo shodit jakýkoliv SW - snad jen poškozený / chybný ovladač.... navíc, jak píšete to nesouvisí s konkrétním prohlížečem (takže není chyba např. v nastavení Chrome) - 1.) tatáž myš v jiném PC = dělá stejný problém? ( chyba je v myši, kupte si novou)2.) Tatáž myš ve vašem PC, zapojená do jiného USB = stejný problém? (měla by se znovu nainstalovat jako nové zařízení; pak by byl problém s ovladačem a vy jste jej vyřešil)3.) Jiná myš z jiného PC + váš PC = stejný problém (pak by zřejmě bude chyba někde na nižší úrovni než výše bod 2 a zkusil bych snad nejlépe reinstall systému a důkladnou kontrolu disku).Nicméně všechny navržené možnost přepodkládají, že je Váš systém v pořádku, nezavirovaný atd.. - podobnou situaci by mohl vyvolat špatně napsaný vir / keylogger atd...