» Poradna » Web a internet

Problém s Muve.cz

Zdravim. Mám problém s Muve.cz. Koupil jsem si Fallout pak jsem se musel registrovat, tak jsem se registroval, zadal jsem číslo kreditky, pak jsem zadal kod kterej mi přišel SMS. Pak mi to napsalo, že je vše v pořádku. Pak jsem zjistil, že mám jít na mail a aktivovat si ten učet. Ten jsem aktivoval a v mailu jsem měl ještě odkaz na muve.cz downloader, ten jsem stáhl a pak to po mně chtělo přihlášení, ale pokaždý mi to napíše, že je blbě jméno nebo heslo a pořád dokola.Prosim o pomoc.Děkuji.

Odpovědi na otázku

"V případě dotazu na stav objednávky, chybu v zásilce, při zjištění závady, kontaktujte prosím: info@muve.czZpráva by měla obsahovat:JménoObjednací čísloNázev objednané hry a platformy (PC/PS2/PS3/XBOX360/NDS/WII/MAC)Popis závady případně popis závady baleníDalší otázky: info@muve.cz"---------------------------------------------------------------------------------------------Ty budeš asi jeden z těch, co si chodí do železářství stěžovat, že mu pošta blbě doručuje balíky...

To mi obcas taky dela,dava mi to misto @ u emailu . .Poradne si zkontroluj nazev uctu a heslo.Jinak jestli jsi koupil cesky fallout 3 tak bacha na ochranu act control, ma omezeny pocet instalaci,ja koupil radsi steam verzi a nainstaloval do ni cestinu(ikdyz ta ma zase Uplay ).Takze oboji naprd .