» Poradna » Mobily

Problém s MMS

zdravímmám dotaz ohledně MMSpokud mi někdo poslal MMS, přišla mi zpráva od operátora, že si ji mohu vyzvednout na netu..pokud chci přijmat a otvírat MMS přímo na mobilu, bylo mi řečeno, že musím aktivovat tuto službu u operátora a nastavit přístupový bod GPRS.... učinil sem takproblém je, že MMS mi přijde pouze tehdy, pokud mám aktivované na mobilu datové přenosy, ale já je mít aktivované nechcinejde nějak nastavit, aby mi přišla MMS ve formě pouze nějakého upozornění, já bych potom na mobilu zapnul datový přenos a poté bych si tu MMS mohl otevřít na mobilu?

Odpovědi na otázku

Ale ono to tak funguje ne? Alespoň tedy u mě ( T-mobile ) je to tak, že mi přijde normálně zpráva, která je ale prázdná a je na ni patrné, že se jedná o MMS. Stáhne se až v momentě, kdy zapnu datové přenosy přes GPRS ( nikoli přes WiFi ).

Když mi nabiídli v T mobile esemeskou možnost nastavení MMS, ptal jsem se zda to jde nastavit bez připojování se a platby za internet. Bylo mi odpovězeno, že to s netem takto nemá co dělat. Pokud ti operátor poslal sms že si máš MMS vyzvednout z netu zřejmě nebylo nastaveno MMS. Nejlíp se zeptat operátora - tedy poku d jde o o2, vodafone či T MobilePozn. přehodím simku do jiného mobilu a už mi přijde sms s nabídkou nastavení MMS, zavolal jsem jim proč a prý systém pozná chytrý mobil atd. Musel jsem je vyvést z omylu, že mám nastaveno jiného operátora a jen jsem si odskočil, nepřeji si změnu

Kouknií sem(zbytečně jsem se vysiloval opsaní, co mi stějně kupa lidí zmínusuje) - minusaci do toho mám se rád a jdu spát.http://www.t-mobile.cz/web/cz/podpora/nastaveni-... https://www.google.cz/search