» Poradna » Web a internet

Problém s Microsoft Edge

Zdravím, chtěl bych se na něco zeptat, stalo se někomu z vás, kdo používá Microsoft Edge pro Windows 10, že při spuštění aplikace se vám místo nastavené stránky která se má při spuštění zobrazit otevře stránka s názvem hao.qq.com ? je to stránka kde je všechno psaný činskym písmem takže tomu vůbec nerozumím, snažil jsem se to opravit přes nastavení ,,Při spuštění načíst,, a ať tam vyberu cokoliv, tak se mi stejně při spuštění zobrazí tahle čínská stránka, už mi vážně docházejí nervy a vůbec nevím co s tím, jestli někdo víte jak se téhle stránky zbavit, napište mi to prosím.. děkuju moc.

Odpovědi na otázku

Ne.Podívej se do nastavení jakou máš domácí stránku.Pak už leda proskenovat PC, zda jsi někde ,,něco,, nekoupil

Právě že v nastavení jsem dával domácí stránku na Novou Kartu jako jsem to měl než tam nalítlo tohle, a scan jsem už taky dělal a nenašlo to nic, není nějaká možnost úplnýho obnovení nastavení nebo něco takovýho? :)

S čím si robil scan? So scanerom?

přes avast Premier jsem dal prohledání virů, jak v prohlížečích, tak v kompu, nic to nenašlo

To bude chtít pořádný sken jinak Tě reinstalace nemine

No, to je dôsledok priateľstva ČR s Čínou, budú teraz častejšie nielen vo Vašom prehliadači.

Bacha na to - takhle se projevují obvykle nepěkné spywary pocházející z warezu nebo pornostránek! Přiinstaluje nějakou aplikaci na sledování činnosti a veškerý provoz přesměruje přes VPN ven. Je potřeba provést důkladnou kontrolu antivirem na neběžícím operačním systému, po dočištění se nepřipojovat k internetu a prozkoumat co se kde spouští.

Za normálne vyjadrenie vo veci špinavých cookies a spyware v prehliadači Edge ti tunajšia lúza nasáčkuje mínusky namiesto toho, aby poradila, ako sa stránky zbaviť, napríklad JRT_NEW.exe alebo RougeKiller apod.

Co se vrátit do Asie a neotravovat tady v Evropě?

Nenavštívil jste v poslední době nějaké stránky s prasárnami? Třeba www.zemanmilos.cz?

Ano, naposledy na www.prasomrd.cz.

Používejte jiný prohlížeč. Je jich dost a jsou lepší.

Edge neznám/nepoužívám, ani se mi tohle nestalo. Ale návodů, jak odstranit Hao123 bys našel sám dost, namátkou http://www.wintips.org/remove-uninstall-hao123-s...

Používaj iný prehliadač cez sandbox (EDGE som do sandboxu nedokázal dať) a si v suchu

Jiný problém s Edge.Jak by řekl V.Burian "Buď jsem blbej já,nebo oni",ale nevím,proč si Edge nepamatuje lupu velikosti stránky,kterou si na stránkách nastavím.Pokud vždy PC vypnu a zapnu,je stránka vždy v původní velikosti.