» Poradna » Mobily

Problém s LTE

Dobrý den, kozpil jsem si mobol z číny, problém je ten, že nepodporuje LTE frekvenci 800 Mhz, kterou O2 používá pro téměř celou republiku. Jde třeba nějákým externím zařízením vyplnit tahle mezírka tak, abych mohl využívat SIM kartu v telefonu????Popř jestli by se dalo něco takového vyrobit.Uvítám každý nápadMichal

Odpovědi na otázku

Je mozne, ze cipova sada v telefonu frekvence v cr podporuje, jen nejsou softwarem aktivovane (podobne jako to bylo treba u Motoroly Droid 4, kde az s aktualizaci na android 4 byla pridana podpora GSM), ale spis o tom pochybuju... Priste proste musis davat vetsi pozor pri nakupu mobilu z ciny - neni 4G jako 4G...

Bez šance.

I brouk Pytlík má leckdy pravdu.

Vím, co znamená 69. Neodvažuji se domýšlet význam 666