» Poradna » Ostatní

Problém s kvalitou tisku u laserové tiskárny

Dobrý den. Mám novou laserovou tiskárnu a po vytištění textu je papír špinavý a viditelně doslova chlupatý od prášku. Navíc tisk nedrží na papíře a jde snadno smazat prstem. V čem je háček? Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Může to způsobovat vadný FUSER UNIT (nedostatečná teplota) nebo nevhodný neoriginální toner.Co je to za tiskárnu? Byla koupená v běžném prodeji nebo z druhé ruky.

https://www.okay.sk/ako-funguje-laserova-tlac... " Aby došlo k jeho trvalému prichyteniu, musí sa toner na papier nažehliť " - zazehlenie ti to odislo - do servisu