» Poradna » Notebooky

Problém s klávesnicí na notebooku

Dobrý den.U nového notebooku mi při psaní písmene p přeskočí kurzor před písmeno.Nevíte prosím co s tím?Děkuji

Odpovědi na otázku

Reklamace u prodejce nebo v servisu.

Jasně,měsíc budu bez noťasu.Ale nic jiného mi nezbyde.Díky

Pokud tím novým myslíte né starší než 6 měsíců tak ho můžete vrátit pro vadu která byla při prodeji.... Pokud byl kupován přez e-shop, tak do 14 dnů od koupě. V obojím případě máte i nárok na vrácení peněz.

Děkuji za informaci.To by bylo výborné řešení.Mám jej necelé dva měsíce

Nepsat písmeno P.

Ha ha

klavesnice by se mela dat premapovat napr kdyz zmacknes ctrl+w+z na obrazovce to napise to "p"

Bylo by třeba dobré napsat, co jste s tím dělal.Pokud jste to třeba polil.Nebo chodíte na stránky, na které nemáte.Všechno tohle to může způsobovat.Stává se to jen v určitém programu? Program je oficiální?

Žádné polití.Stává se to při každé manipulaci s klávesnicí.I při zadávání do Googlu vyhledávače.

A to dělá celou dobu od koupě nebo až po nainstalování nějaké lištičky, zrychlovače běhu ...

Nejsem si jistá.Možná jsem to při prvních případech brala jako mou chybu,překlep...