» Poradna » Web a internet

Problem s internetem

Ahoj, mam win xp a jsem pripojen k internetu pomoci modemu ale presto mi nejde vyhledavat na prohlizeci. U sitovych pripojeni mi pise "Pripojeno k mistni siti 6" a pod tim "Pripojeno" ale nic nefunguje. Prosim vas o rady :)

Odpovědi na otázku

Pomocí jakého modemu? Nějaký USB? Nebo ADSL přes síťovou kartu?Ping na výchozí bránu funguje?Ping na 8.8.8.8 funguje?Ping na seznam.cz funguje?Ovladače síťové karty jsi aktualizoval?A dej sem výpis ipconfig /all, abychom viděli co je to vlastně to tvoje připojení k síti 6.

Moden tp-link nornalne pripojene do pc (lan), a jak mohu zjistit ping? Konfigurace protokolu IP systému Windows Název hostitele . . . . . . . . . user-4f5d7a395b Primární přípona DNS. . . . . . . doma Typ uzlu . . . . . . . . . . . . neznámý Povoleno směrování IP . . . . . . Ne WINS Proxy povoleno . . . . . . . Ano Prohledávací seznam přípon DNS. . domaAdaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti 6 Přípona DNS podle připojení . . . Popis . . . . . . . . . . . . . . Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC Fyzická Adresa. . . . . . . . . . 00-18-F3-B3-9F-86 Protokol DHCP povolen . . . . . . Ano Automatická konfigurace povolena Ano Adresa IP . . . . . . . . . . . . 192.168.0.105 Maska podsítě . . . . . . . . . . 255.255.255.0 Adresa IP . . . . . . . . . . . . fe80218f3fffeb39f86%6 Výchozí brána . . . . . . . . . . 192.168.0.1 Server DHCP . . . . . . . . . . . 192.168.0.1 Servery DNS . . . . . . . . . . . 192.168.0.1 fec000ffff1%1 fec000ffff2%1 fec000ffff3%1 Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . 21. ledna 2017 204325 Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . 21. ledna 2017 224325Adaptér pro tunelové připojení Teredo Tunneling Pseudo-Interface Přípona DNS podle připojení . . . Popis . . . . . . . . . . . . . . Teredo Tunneling Pseudo-Interface Fyzická Adresa. . . . . . . . . . FF-FF-FF-FF-FF-FF-FF-FF Protokol DHCP povolen Ukázat celý příspěvek

A je to od toho Horal net

Horal net, to si tady kousek trinec, jablunkov ze? Modem mas od kabelovky nej, ci o2, nebo jeste nekdo jiby? Napi co po tebe chce vladimir. Napsal si malo info.

Pingování je naprosto k hovnu.. Neřeší nic, jen mu to ukáže, že je blbej jak poleno, má debilního providera a k tomu všemu neumí nic nastavit.. Providera s modemem bych tak akorát kopnul do pr.dele.. Nejlepší řešení je najít si takového providera, který ti natáhne kabel do domácnosti.. FERTIG.. Ostatní je už jen a pouze na tom, jaký si k tomu pořídit schopný router a provést nastavení sítě...

Mozna ma router, ale nevi jaky je v tom rozdil.