» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s INTEL grafikou na WIN 10

ahoj.Měl bych dotaz. Včera jsem zkoušel instalovat nové ovladače na grafiku na procesoru(mám I5 grafika je 3000). Stáhl jsem si program intel Driver Update Utility Installer to jsem spustil. Po dokončení jsem restartoval PC a najednou mám na výběr jen rozlišení 800 X 600, 1024 X 768 a 1280 x 1024. Zkoušel jsem i restartovat pc do doby kdy sem to neměl nainstalovaný ale nic. Ví někdo co mám udělat abych měl zpět klasické Full Hd rozlišení. Předem Dík

Odpovědi na otázku

Odinstaluj ten ovladač, co jsi tam nacpal (nebo obnov systém z bodu před instalací) a nech nainstalovat ovladače pomocí Windows Update. Na integrovanou grafiku od Intelu to funguje bez problémů.

Kde přesně ho mám odinstalovat ? obnovit jsem zkoušel a nepomohlo to .

Ovládací panely > programy a funkce.Co má Java společného s IGP? Když ti v autě nebude fungovat autorádio, také začneš výměnou zadní nápravy?

přesně nevim ale něják mi to nechtělo načítat ty knihovny nebo něco také. ale upně nevim poradil mi to kámoš já se moc v pc nevyznám

Pověz nám, co bylo důvodem vrtat do fungující věci?

Nefungovala mi Java

To je problém posledního update win10 a ne Javy nebo driverů Intelu. Reportuj to na MS, nejsi sám komu se Java po poslední aktualizaci rozesr*la.