» Poradna » Programy

Problém s instalací WD SSD Dashboard 2.0.1.0...

Dobrý večer,dnes jsem si do počítače nainstaloval SSD WD Green 120GB. Překlonoval jsem systém z původního SSD na nové SSD a po spuštění systému jsem si chtěl nainstalovat software WD SSD Dashboard (který jsem stáhnul ze stránek WD). Problém je však v tom, že vyberu jazyk, dám Instalovat, chvilku to předstírá, že to něco instaluje a potom to vyplivne tuto hlášku:V tomto systému byl objeven panel nástrojů WD SSD verzeInstalátor panelu nástrojů WD SSD aktuální verzi odinstaluje anainstaluje verzi 2.0.1.0Bohužel zde není žádné tlačítko Další, je zde pouze Storno, pokud na něj klepnu, vše se zavře, disk ještě něco chrochtá ale dál se nic nestane. Nikdy předtím jsem v počítači tento software neměl nainstalovaný, a proto je mi divné, proč to našlo starou verzi. Nevíte, kde je problém?Děkuji, j.m.

Odpovědi na otázku

Ja mam instalovanu verzi 1.4.4.5. Neviem, ci je aj novsia.

Nikoho nic nenapadá?

Klonování je sice dobrá věc, ale v některých případech není všespásné.Není nad čistou instalaci. Ale dal bych tomu ještě jednu šanci - zkus to naklonovat znova Clonezillou.

Klonováním to opravdu není . Sice jsem si to taky myslel, ale potom jsem zkoušel ten soft nainstalovat na jiném počítači, na kterém byla čistá instalace W10 a udělalo to to samé.

WD umí dělat disky, ale veškerý jeho SW se kterým jsem měl tu čest stál za prdlajs...Sice nevím, k čemu má ten tvůj soft konkrétně sloužit, ale nejlíp uděláškdyž se na něj vy..

Bereš mi myšlenky, WD - HW dobrý, SW za starou belu.Asi jo.