Problém s instalací ovladačů grafické karty

Ahoj, mám problém s instalací nových ovladačů grafiky do mého pc. Mám pc s procesorem AMD A8-3820 s integrovanou grafikou AMD Radeon HD 6550D. Když si ze stránek AMD stáhnu aplikaci na automatickou detekci a následný uprage, tak se mi po pár vteřínách objeví hláška: Chyb 175: Instalační program AMD nemůže pokračovat kvůli nepodporovanému grafickému hardwaru AMD. Grafický hardware mám AMD catalyst control center. Byl v pc již nainstalován po upgradu na win 10 pro 64bit. Prosím poradíte mi co s tím?

Odpovědi na otázku

tak je nestahuj ze stranek AMD, ale spis ze stranek vyrobce MB...

Vyzkoušej tyhle ovladače pro APU: http://support.amd.com/en-us/download/apu