» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s importem do registrů Windows 10 64bit

Ahoj, nedaří se mi naimportovat soubor do registrů Windows 10.Toto se snažím naimportovatREGEDIT4[HKEY_CLASSES_ROOT\editor]@="URL:editor Protocol""URL Protocol"=""[HKEY_CLASSES_ROOT\editor\shell\open\command]@="wscript \"C:\\path\\to\\run-editor.js\" \"%1\""Dostávám tuto chybuhttps://ibb.co/buQJovNeporadí prosím někdo?

Odpovědi na otázku

Otevři editor registru a hodnoty tam zadej ručně. Ostatně, to ti radí i ta chybová hláška..

A kam to přesně mám vložit?

Prosím? Děláš si legraci?Jeden klíč je HKEY_CLASSES_ROOT\editora druhý HKEY_CLASSES_ROOT\editor\shell\open\commandPokud neexistuje, tak ho vytvoř.

Legaci si nedělám, fakt nevím co mám kde udělat

V tom případě se ani tak neobdivuji tvé odvaze, jako mě udivuje tvoje hloupost. Lozit do registrů a nevědět, co dělám...

To fakt nikdo neví? co sem chodí za lidi, jen děcka?

Nikdo neodpovídá za skutečnost, že nejsi schopen zapsat dva řádky do registru....

Ne každý se narodil a všechno uměl a nikdy se na nic neptal.... Zeptám se jinde, když ti to dělá takový problém. Nech se Vám všem daří.

Konečně z tebe vypadlo něco rozumného, tak už padej.

Dva radky? Dva klice? Dalsi chytrolin co dela z tazatelu blbce a sam blbec je! Ja vidim 4 klice a 5 hodnot.

Juwa ti dával odkaz vysvětlující příčinu tvých potíží už před hodinou, ale asi si byl líný si to přečíst a pochopit. Jo, a mimochodem, dospěláku, u toho, co se snažíš do registru W10 importovat, se tebou použitá syntaxe používala naposledy ve Windows 98. Nebo jednodušeji: máš to zapsaný blbě, proto import nefunguje. (viz odkaz v příspěvku juwa 22:19)

O.i. pochybení v hlavičke súboru *.reg;Windows Registry Editor Version 5.00Desina má fest pozmenenú architektúru Registrov. Kvôli bezpečnosti ti to neradím vehementne cpať, aj ak si kľúče a hodnoty manuálne vytvoríš v regedit.exe mám dojem, že s touto pridanou hodnotou odmietne desina pracovať, bude ignorovaná.