» Poradna » Web a internet

Problém s HTTPS - Vaše připojení není soukromé

Dobrý den,pár dní zpět mi začlo u jedné stránky při přihlašování vyskakovat hláška "Vaše připojení není soukromé" a https je přeškrtlé. Nyní se mi to objevilo u druhého PC na facebooku. Jedná se o nějaký nový vir ?

Odpovědi na otázku

Thx, moc pomohlo...problem byl v datu.

Supr napad poslat odkaz na neco kam se clovek s timto problemem nedostane

Ne, řekl bych že se jedná o novinku po nějaké aktualizaci chromu. Taky se mi to objevilo u našich interních https stránek. Je zvláštní že předtím to u těch stránek nevadilo a teď najednou jo.

Protože Chrome. Jeho součásti, které se týkají bezpečnosti (tzv. ochrana před Malware apod.) si žijí vlastním životem a nikdo je není schopný ovlivnit.Jediná možnost, kam se můžeš oficiálně obrátit je fórum, kde radí další uživatelé

Právě že mi to dělá i ve firefoxu a opeře.Tak mi to přišlo divné. Jedná se o web ic.cz

Pokud to dělají i další prohlížeče, tak třeba špatný systémový čas v počítači.

Tak beru zpět, viz má odpověď níž.

Díky za upozornění na ten čas. Měl jsem datum o jeden den zpožděný - vrátil to, a okamžitě to šlo otevřít (maily). A to jsem před tím zkoušel i Internet Explorer, nejenom Chrome a furt se to opakovalo...

Žádám a prosím o pomoc týkající se tématuČas s datem nevyřeší je správné opravduProblém se dostat do emailu i spousty stránekHlásí:Identická IP adresa vyřeší restart tudíž navíc wattyRůzná denní dobaVaše připojení není soukromé nenačítají se stránkyVaše připojení není zabezpečenéJaky program mám použít můžete více za radu děkujiPotřebuji chodit a ne být pořád u stroje!!Stává se v různé denní doby a já už toho mám opravdu dostPřipojuji se na Wi-Fi přes USB lan Realtek28.rijen ZabrehJaké programy mam použít abych mohl chodit po návštěváchNěkdy jsem odpojen úplně samo se mi nepřipojí nikdyJaké programy mam použít abych mohl odcházet ven bez strachu z nedoplatku za elektřinu Odpojování sám se nepřipojíNemohu prostě nechat zapli PC a jít ven Existuji-li programy které řeší tyto problémy hlavněIdentická IP adresaVaše připojení není soukroméNení zabezpečenéZabreh 28.rijen 5

proč by chodil na nějaké fórum když v té chromajzlí nápovědě viz. výše je to napsané jasně o co jde

Protože tam je napsane, o co jde, ale ne, jak to vyřešit.

V tomto případě je třeba zajít na http://www.cacert.org/ a nainstalovat si kořenové certifikáty, protože od CACert má ic.cz vydaný SSL certifikát.

tak taknavíc některé SSL certifikáty jsou výhradně pro WWW.něco.něco a nefungují pro něco.něco

Pomohlo to.. děkuji :)

nefunguje :(

zkontroluj datum a čas

Dobrý den, mám ten samý problém. Jenže u mě se ten problém naskytne, když mám datum správně. Pokud jej ale posunu o jeden den napřed, tak vše jde v pohodě. Nevíte někdo co stím ? Windows 8.

Já bych věděl a dokonce jste si sám odpověděl - Windows 8 ;-D

Měl jsem ten samý problém. Mohl za to Avast...Stačilo odškrtnout Povolit testování HTTPS v Úpravách webového štítu.

Dobrý den, kde najdu úpravy webového šítu? Děkuji.

Mám xp a ten samý problém s hláškou. Datum mám ok, SP3 též instalovaný.Používám i avast a celkově mi přijde, že je celý pc pomalejší než dříve. POd webovým štítem jsem tuto volbu nenašel. Nastavení - aktivní ochrana - webový štít (upravit) ... nevidím, nevidímDíky

Tak mi to pořád dělá neplechu a nevím jak na to, jak se toho zbavit... Grr!

Já to vidím, zrušil jsem zaškrtnutí a https jedou - UFF

Děkuji moc pomohlo to

Mě to nefungovalo po aktualizace OSX a nemohl jsem se připojit na Facebook ... Vypl jsem štít, připojil se a zapl jsem opět štít - vše funguje tak jak má ! Díky za TIP !! ;)

Měla jsem takto zablokovaný přístup na email a Facebook. Stačilo odškrtnout vše opět přístupné.

dobry den chel bi somsa opitat proč mi nejde facebok na internete tam pise ked idem na facebok vase pripojeni neni sukromne nevjete co mam robit

avast viz: KuroSora 89.29.100.--- | 13. 1. 2015 14:43

Jak obnovit soukromé připojení

Tak opravdu to delal ten avast, uz sem si nevedel rady diky moc.

Já měl stejný problém a původcem byl Avast, jak již bylo výše zmíněno. U mě to vyřešila aktualizace Avastu na nejnovější verzi.

Datum i čas jsou správnéNedělalo a zase opět když se chci dostat do emailu tak vždyVaše připojení není soukromé čiŽe není zabezpečenéPřipojuji se k Wi-Fi přes Lan USB adaptér RealtekNěkdy se mi nenačítají ani stránky Vaše připojení není zabezpečenéJaky program pokud existuje mám použítProblém s identickou IP adresouZabreh 28.rijna

noo ja mám s tým http a https tiež problém, klasické http ide v pohode http://sledujserialy.sk/ ale akonáhle dáte https je problém a hej nemám nastavení redirect ale moc ho nastavovať nechcem pokial to nezbúcham dokopy nejako, napríklad tu mi to nerobí a ide pekne https://www.sledujfilmy.to/

Dobrý den. Prosím ,poraďte mi, co se stalo, že mi při přihlašování do č. Spořitelny na internetove bankovnictví, skáče ,, Vaše připojení není soukromého.

Netuší m proč Chrome nejde, ale nainstaloval jsem jiný prohlížeč Edge, a do internetového bankovnictví se již dostanu

U vašich příspěvků na googlu se mi objevuje, že mé připojení není soukromé, nebo chyba ochrany soukromí. Co se s tím dá dělat?

Na PC počítači se mi objevuje hláška Vaše připojení není soukromé...

U PC se mi ukazuje hláška : Vaše připojení není soukromé...

U PC se mi ukazuje hláška : Vaše připojení není soukromé...nemohu se připojit.
Děkuji za pomoc. Sudicka

Co mam udělat.