» Poradna » Notebooky

Problém s headsetem

Zdravím, mám problém s headsetem, konkrétně ten, že mi nefunguje mikrofon. Mám pouze jednu zdířku v notebooku (Acer Aspire F15), ale redukci mám. Když jsem zkoušel všemožnou kombinaci nastavení a zakázání mikrofonů tak nic nepomohlo. Nepotkal se s tím už někdo?

Odpovědi na otázku

Otazka : Nepotkal se s tím už někdo?Odpověď : Potkal

Pravdě podobně máš špatnou redukci. Musíš si zjistit jaký jack konektor máš ve svém notebooku. Tady se řešil podobný problém https://www.zive.cz/poradna/herni-sluchatka--...

To jsem si už pročítal, mám defakto podobnou redukci co byla k headsetu. Ale díky za odpověď

Máš možnost zkusit to i v jiném notebooku? Třeba i v PC, které má každý výstup zvlášť. Jenom pro jistotu, že mikrofon je funkční.