Problém s HDD (zřejmě)

Dobrý den, přeinstalovával sem pc protože tam byl virus. Po přeinstalaci všechno fungovalo v pohodě. Nainstaloval sem nějaké aplikace a fungovaly. PC sem pak normálně vypnul, po dalším zapnutí už nešlo spustit nic. Např. Avast píše "Aplikaci (0xc0000006) se nepodařilo správně spustit.". Jedna hra zase píše "chyba při operaci v rámci paměťové stránky".V PC je HDD i SSD. Windows sem nainstaloval na SSD ( disk C: ) a programy nainstaloval na HDD ( disk D: ).Poradíte mi prosím co s tím nebo co sem udělal špatně?Děkuji

Odpovědi na otázku

Tak zkus něco nainstalovat na SSD a uvidíš

Zkusil sem, nainstaloval spustil a funguje. Vypnul sem PC a po zapnutí program zase funguje. Ale proč to přestane fungovat když to nainstaluju na druhý disk? Jak udělat abych mohl instalovat i na druhý disk?

Jukni na program CrystalDiskInfo http://cznic.dl.osdn.jp/crystaldiskinfo/65980/Cry... ten by měl něco ukázat

Otravnej Avast si může hýčkat v počítači jen naprostý idiot..

Uvědom si následující:Pokud se rozhodneš instalovat i na druhý disk (nic proti tomu), tak v případě zavirování atd. je třeba nejen přeinstalovat systém na "C" ale i zformátovat "D".--------------Pokud na "D" leží pouze statická data (dokumenty, fotky, hudba, videa atd., tj. nespustitelné soubory s žádnou vazbou do registry) nutné to není.

Jojo to je mi jasné. Jenže právě ten druhý disk potřebuju na veškerá instalování, tedy i programů, která budou mít zápis v registrech. Vůbec nevím jak to udělat, na SSD mám windows a na HDD chci mít zbytek, ale bohužel mi to nechce jet.

Pokud se rozhodneš instalovat i na druhý disk (nic proti tomu), tak v případě zavirování atd. je třeba nejen přeinstalovat systém na "C" ale i zformátovat "D"Udělals to???