» Poradna » Ostatní

Problém s Dronem

Dobrý den, mám problém s dronem. Jde o značku GTeng verzi T902C. Objednal jsem z Gearbestu a po rozbalení nefungoval. Po dlouhém dohadování se s prodejcem poslali nový. Opět nefunguje. Baterky v ovladači jsou nový zkoušel jsem už troje, baterka v dronu je nabitá a ovladač s dronem se prostě nechtějí sesinchronizovat. Nemáte někdo nějaký zkušenosti, nebo alespoň nějakou radu? Díky všem...

Odpovědi na otázku

Prečítaj si manuál..K synchronizácii potrebuješ určitý postup

Udělal jsem všechno podle manuálu a nic :(

"sesinchronizovat" - nebude to tím?Podle písemného projevu je téměř jisté kde je chyba......

Teorie velkého třesku s8x22 je návod.

Jak se to synchronizuje? Je na to nějaký spešl postup? ☺

Jenom taková kombinace s joystickama, ale to mi právě nejde. Všechno jsem si přečetl a skouknul vida a nic :D

Vysiela to na 2.4GHz, to je normalna wifi? Neskusal si to parovat mimo dosahu domacej wifi, pripadne wifi susedov?