» Poradna » Mobily

Příslušenství pro asus zenfone

Ahoj,chtěl bych se zeptat, zda-li nejsou dostupná nějaká ochraná pouzdra, folie apod.(nikde jsem je nemohl sehnat)Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Pokud bys ta čtyři slova uvedl do vyhledávacího řádku Google, nemusel bys děkovat.

Já nevím co je na spojení slov "nemohu sehnat" nepochopitelné. Rozhodně bych uvítal nějakou relevantnější radu, takovéto rozumbrady jsem přesně čekal.

spíš seš línej a nebo neschopnej... google ti toho vyhodí mraky, stačí si jen vybrat...

Ne ne nechci se hádat, ale zkuste si to někdo najít, pořád mi to vyhazuje pouzdra na zenfone 5

Jen ukazuješ jaký jsi DEBIL......https://www.google.cz/

Opravdu by mne těšilo, kdyby se tu jednalo na úrovni a bez vulgarismů jen si to zkus najít a pak dělej chytrého

Nepochopitelná je tvoje neschopnost.

Reaguji stejně jako na předchozí odpověď zkus si to najít a pak něco říkej.

Jsi trapnější než včera. Ukázková neschopnost.

Já bych tu debatu ukončil na odpovědi nereagujte, ode mne odpověď nečekejte

Nečekám. Kdybys svůj dotaz myslel od počátku vážně, tak napíšeš o jaký KONKRÉTNÍ model Zenfone se jedná. Takže má poznámka o tvé neschopnosti (položit dotaz, vyhledat odpověď) je naprosto v pořádku.

Jej sorry až teď jsem si všimnul toho, že tam nemám napsaný ten model, ale uvaž šlo to napsat o trochu lépe nebo přesněji z těch komentářů jsem to těžko mohl vyvodit ne?

Přesto bych tuto diskuzi chtěl ukončit.

Děkuji za relevantní odpověď, ale bohužel hledám pouzdra na jiný model.

A to je problém ? Na tej stránke najdeš "futrály" na všetky Asusy. Len trošku polustruj stránku . A aký asus zenfone /x/ , konkrétne . Pozriem ti to ešte raz .

Sorry já jsem tam zapoměl napsat model až teď mi to docvaklo. Jinak děkuji za ochotu, ale už jsem to našel teprve dnes se to objevilo na nejmenovaném obchodě.